Vánoce pro Klokánek 2021

Máme konec roku 2021 a je čas opět udělat radost dětem. Dětem, které jsou zkoušené osudem a na nekrásnější svátky roku nemohou být doma.

Klokánek je místo, které dítě pozná jako první když se něco stane. Místo jež ho provede prvotním šokem, utrpením a nepochopením.

Osobně mě mrzí, že tato místa jsou společností přehlížena a proto jsem se opět rozhodl společně s vámi toto změnit.

Minulý rok se vybralo bezmála 37.000,- za které se udělal velký nákup dárků, dobrot, kosmetiky a dalších potřebných věcí. Vše bylo založeno na vánočních pohledech a darech. Našlo se mnoho úžasných lidí a proto věřím, že v této těžké době se jich letos najde ještě více.

I když pohledy máme také a budete mít možnost si je koupit nebo poslat přímo částku na transparentní účet, tak letos jsem využil své práce a možnosti se potkávat s umělci z řad kapel, zpěváků a zpěvaček a díky spolupráci s Aukrem mě napadla možnost dražit momenty z koncertů v podobě obrazů.

To by nebylo nic tak zvláštního, kdyby ovšem každý obraz nebyl podepsán od daného interpreta. Momentálně mohu prozradit, že vás čekají z koncertů Rybiček 48, Divokého Billa, Lucie Bílé, Pavla Callty, Wohnoutů, UDG a mnoha dalších.

Aukce budou začínat postupně za vyvolávací cenu 590,- což je pořizovací cena obrazu 65×45 cm (jen tisk, veškeré další náklady jdou na vrub mě, tisk bude doložen fakturou) Po úhradě na transparentní účet vám budou odeslány přes Zásilkovnu.

Aukro se na toto zřeklo provize a proto celá částka nad tisk jde pro Klokánek.
Vše ukončíme 22. 12. a zajedeme na velký nákup. Pokud by se nám povedlo získat mnohem více prostředků než v minulém roce tak podělíme i další Klokánek.

Číslo transparentního účtu je 2802075898/2010 – Zde můžete sledovat získanou částku nebo i rovnou přispět.

Budu rád pokud se přidáte na událost a budete jí šířit.

Pokud budete mít otázky tak mě kdykoliv kontaktujte na

+420 728 333 975
info@noska-art.cz

Děkuji všem

https://www.facebook.com/events/224317156479954/